• AERBUS Taxi Lotnisko Gdańsk
  • +48 608 404 451
  • Mon-Sun: 00:00 - 23:59

BOOK A LIMO

Make an online reservation for your next event or party

FLEET DETAILS

Browse our fleet of vehicles fit for any occasion

CONTACT US

Call our office today for a free quote
(510) 725 7052

wycieczki gdansk

Wycieczka Gdańsk i Trójmiasto

Trójmiasto – to rozległa aglomeracja na pomorzu łącząca trzy miasta: Gdańsk, Sopot i Gdynię. Każde z tych miast ma swój charakter i specyficzny klimat. Gdańsk – pełen wspaniałych architektonicznych i historycznych zabytków. Sopot – modny ośrodek uzdrowiskowy i wypoczynkowy. Gdynia – młode, dynamicznie rozwijające się miasto portowe. Proponujemy indywidualne wycieczki po trójmiejskich zabytkach, muzeach i ciekawych miejscach.

Cena wycieczki 500 zł / auto do 8 osób ( 5 godz. )

700 zł / auto do 8 osób ( 8 godz. )

Podana cena bez przewodnika i wejściówe

Wycieczka do Malborka na Zamek

Malbork – Zamek w Malborku jest jedną z najciekawszyh atrakcji turystycznych na pomorzu, której nie można przegapić będąc w trójmieście., znajduje się w małym miasteczku Malbork, które położone jest około 60 km na południowy wschód od Gdańska, najłatwiej odwiedzić rezerwując prywatny transfer w naszej firmie, dowieziemy Państwa szybko i bezpiecznie na miejsce, pomożemy zakupić bilety a także wynająć przewodnika.

Cena wycieczki 550 zł / auto do 4 osób

Cena wycieczki 650 zł / auto do 8 osób

Bilet 32zł/os. dorosła, ulgowy 16zł, do lat 7 wstęp wolny

Przewodnik 210 zł

malbork wycieczki

Wycieczka do Muzeum Obozu w Sztutowie

Sztutowo – Muzeum w Sztutowie przedstawia były niemiecki obóz koncetracyjny w którym zginęło około 65 tyś więźniów. Zwiedzać można codziennie – od maja do września w godz. 8.00-18.00, od października do kwietnia w godz. 8.00-15.00. W budynku dawnej komendantury odbywają się projekcje krótkich filmów poświęconych historii obozu (w sezonie co pół godziny dla wszystkich chętnych, poza nim tylko dla grup turystów).

Cena wycieczki 500 zł / auto do 4 osób

Cena wycieczki 600 zł / auto do 8 osób

Wstęp wolny

Kino 5 zł / os.

Przewodnik 180 zł

Wycieczka do Fromborka

Frombork – Głównymi atutami tego miasta są: zabytki, spokój oraz dobre zaplecze hotelowo-gastronomiczne. Miasto jest również dobrą bazą turystyczną do wycieczek w okolice Fromborka. Główne atrakcje turystyczne miasta i okolic to rejsy po Zalewie Wiślanym, punkty widokowe, umocnienia pozostałe po II wojnie światowej, planetarium i obserwatorium astronomiczne. Planetarium znajduje się w ośmiobocznej wieży na wzgórzu katedralnym (tzw. oktogonie), posiada kopułę o średnicy 8 m mieszczącą 81 widzów. W obiekcie prezentowane są popularnonaukowe seanse astronomiczne.

Frombork
hello.