• AERBUS Taxi Lotnisko Gdańsk
  • +48 608 404 451
  • Mon-Sun: 00:00 - 23:59

BOOK A LIMO

Make an online reservation for your next event or party

FLEET DETAILS

Browse our fleet of vehicles fit for any occasion

CONTACT US

Call our office today for a free quote
(510) 725 7052

wycieczki gdansk

Dreistadt Tour Danzic

Dreistadt Tour

Preise Tour 100 EUR / Auto zu 8 Personen ( 5 Stunden )

140 EUR / Auto zu 8 Pers. ( 8 Stunden )

Der Preis ohne Führer und Karten

Marienburg Tour Schloss

Malbork – Zamek w Malborku jest jedną z najciekawszyh atrakcji turystycznych na pomorzu, której nie można przegapić będąc w trójmieście., znajduje się w małym miasteczku Malbork, które położone jest około 60 km na południowy wschód od Gdańska, najłatwiej odwiedzić rezerwując prywatny transfer w naszej firmie, dowieziemy Państwa szybko i bezpiecznie na miejsce, pomożemy zakupić bilety a także wynająć przewodnika.

Preise Tour 99 EUR/ Auto zu 4 Pers.

Preise Tour 140 EUR/ Auto zu 8 Pers.

Ticket 9 EUR/Pers. Erwachsene, reduziert 4 EUR, Kinder unter 7 Jahren Eintritt frei

Guide 60 EUR

malbork wycieczki

Konzentrationslager Stutthof Trip

Sztutowo – Muzeum w Sztutowie przedstawia były niemiecki obóz koncetracyjny w którym zginęło około 65 tyś więźniów. Zwiedzać można codziennie – od maja do września w godz. 8.00-18.00, od października do kwietnia w godz. 8.00-15.00. W budynku dawnej komendantury odbywają się projekcje krótkich filmów poświęconych historii obozu (w sezonie co pół godziny dla wszystkich chętnych, poza nim tylko dla grup turystów).

Trip Preise 90 EUR / Auto zu 4 Pers.

Trip Preise 120 EUR / Auto zu 8 Pers.

Freier Eintritt

Cinema 1,5 EUR / Pers.

Guide 45 EUR

Frombork Tour

Frombork – Głównymi atutami tego miasta są: zabytki, spokój oraz dobre zaplecze hotelowo-gastronomiczne. Miasto jest również dobrą bazą turystyczną do wycieczek w okolice Fromborka. Główne atrakcje turystyczne miasta i okolic to rejsy po Zalewie Wiślanym, punkty widokowe, umocnienia pozostałe po II wojnie światowej, planetarium i obserwatorium astronomiczne. Planetarium znajduje się w ośmiobocznej wieży na wzgórzu katedralnym (tzw. oktogonie), posiada kopułę o średnicy 8 m mieszczącą 81 widzów. W obiekcie prezentowane są popularnonaukowe seanse astronomiczne.

 

Preis auf Anfrage

Frombork
hello.